Anadolujet

Anadolujet alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeler ile beraber daima profesyonel pilot ekibi ile beraber etkili bir şekilde sonuçlar elde edilebiliyor olmasını sağlamaktadır. Dolayısı ile geçmişten günümüze dek sizler de verimli bir şekilde sonuçlar elde etmek durumunda kalırsınız. Günümüz şartları altında B37 – 800 uçaklarından 9 adet bulunmakta olan Anadolu jet filosu dâhilinde yer alan bu uçak modelimiz azami kalkış ağırlığı olarak 70.987 kg olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra yatay düzlemde uçuş sürati maksimum düzeyde 858 km saatlik uçuş ile beraber hızlı ve konforlu bir alt yapıya sahip olması ile bilinmektedir. Aynı zamanda da 10 adet B737 – 700 uçak filosuna sahip olan Anadolu jet filosu dâhilinde birçok insan rahat bir şekilde ulaşımını sağlayacağı alanlara gidebilmektedir.
Firmamızın tarihçesine bakacak olursak 1974 yılı itibari ile beraber uçuş emniyet başkanlığı adı altında kurulmuş olmasının yan ısıra 1999 yılında Kasım ayı itibari ile uçuş faaliyetleri yürüten bir birim haline gelmiştir. Öncelikli hedefler arasında uçuş emniyeti, ekonomik bilet fiyatları, yolcu konforu ve tarifelerde sunulmakta olan etkinlik sistemleri ile beraber geçmişten günümüze dek birçok insanın rahat bir şekilde sonuçlar elde ederek rahat bir şekilde ulaşım imkânlarından yararlanma imkânına sahip olabilirsiniz.
Anadolu jet bilet satın almak isterseniz öncelikli olarak web sitemiz içeriği dahilinde yer alan ucuz bilet fiyatlarından yararlanmak isterseniz sizlerde rahat bir şekilde web sitemiz içeriği dahilinde kredi kartı ile güvenli bir şekilde satın alma imkanına sahip olursunuz. Çünkü biz bu alanda size daima rahat bir şekilde sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz ile beraber daima istekleriniz doğrultusunda yardımcı oluyoruz.

Yazar: Ucuz uçak bileti Ucuz uçak bileti