Atlasjet

Atlasjet 2001 yılında Türkiye de kurulmuş ve ilk Türk havayolları firmalarının arasındadır. Atlasjet ilk seferini 1 Haziran 2001’ deBoeing B-757-200 tipi uçak ile gerçekleştirmiştir. Temmuz 2001 tarihine kadar Atlasjet filosu 3 uçak ile hizmet vermiştir.

Temmuz 2001’den sonra 4. Uçağını da filosuna dâhil ederek giderek büyümesini hızlandırmıştır. Bu kadar kısa zamanda adını bu kadar çabuk duyurabilmesi ise çok çalışılıp hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktan gelmektedir. Atlas jet kurulduğu yıldan buyana gerek çalışan filosu ile gerekse sunduğu hizmet kalitesinde büyük gelişmelerde bulunmuş bir firmadır.

Atlas jet’in tercih edilmesinde rol oynayan en büyük faktörler ise iyi bir hizmet kalitesinin sunulmasının yanı sıra insanların ihtiyacını karşılayabilecek uygun ve ekonomik fiyatlarla istenilen birçok bölgeye götürebilmesidir. Anadolu jet yılların verdiği birikimler sayesinde alanında profesyonelleşmiş ve çok güvenilir bir havayolu firmasıdır. Türkiye de havayolu ulaşımı denince akla ilk gelen kuruluşlardan birisi de Atlasjet firmasıdır. Bu düşünce atlasjet’ in ne kadar fazla bu sektörün içinde olduğunu göstermektedir.

Niye peki havayolu ulaşımı deyince akla ilk gelen firmalardan biri Atlas jet?

Bu sorunun cevabını dilerseniz biz size verelim. Müşterilerine karşı her zaman yenilikçi ilkesi, uygun ve ekonomik fiyatlar, güvenliğe çok fazla önem verilmesi ve uzmanlaşmış bir filo ile çalışılması atlasjet’ in neden bu kadar tercih edildiğini ve ya tercih edileceğini sizlere göstermiş bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet kalitesi sunabilmek için uzman kadromuz ile beraber 7 gün 24 saat sizler üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Atlas jet filosu olarak bizi seçtiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür eder ve iyi yolculuklar dileriz.

Yazar: Ucuz uçak bileti Ucuz uçak bileti