Pegasus

Pegasus hava yolları şirketi 1990 yılında İstanbul da kurulmuştur. Pegasus havayolları firmamız Türkiye’nin en büyük yolcu ve eşya taşımacılığı yapan özel havayolu şirketidir. Bu en büyük olmayı ise siz değerli müşterilerimiz sayesinde başarmış bulunmaktayız.

Bizim en büyük ilkemiz ucuz ve ekonomik bilet fiyatları ile siz değerli müşterilerimize istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlamaktır. Avrupa’da 66 noktaya, Türkiye’de ise 19 noktaya tarifeli seferler düzenlemekteyiz. Bu kadar büyük ve başarılı firmamızın altında ise güçlü ve güvenilir bir uzman kadromuzun olmasıdır.

Sizlere daha iyi bir hizmet kalitesi sunabilmek için 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ve kolay ulaşımı için Dünya’nın her bir bölgesine seferler düzenlemekteyiz. Pegasus firmamız kurulduğu yıldan buyana Türkiye de hızlı bir şekilde büyümeyi başarmıştır.   Türkiye’nin havayolu ulaşımı ile ilk tanıştığı ve yaygınlaştığı dönemde kurulan Pegasus filomuz 23 yaşında olup 23 yıldır üstün bir kalitede ve uçuş güvenliğini en üst seviyede tutan bir firmadır.

Pegasus filomuzun en büyük Hub alanı İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanıdır. Pegasus havayolları filomuzda değişik tipte uçaklar kullanmaktayız ve size bu uçaklarımızla hizmet vermekteyiz. Firmamızın ana sloganı ise ‘’ Pegasus yapar Türkiye uçar ’’ sözüdür. Sizler de güvenliğiniz ve cazip fiyatlarla uçmak için bizi tercih edin ve fırsatlarımızdan yaralanın. 23 yıllık tecrübemizle beraber siz değerli yolcularımızın hizmetinizdeyiz.

Siz değerli havayolu müşterilerimizde Pegasus havayollarından bilet sahibi olmak isterseniz yapmanız gereken internet sitemiz içeriği dâhilinde sizlere sunmuş olduğumuz online bilet satışı yapabilir ya da dilerseniz rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus olarak siz değerli müşterilerimize özel fiyatlı uçuşlarımızla karşınızdayız. Sizlerde bizimle uçabilir ve bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz

Yazar: Ucuz uçak bileti Ucuz uçak bileti